Profesyonel Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Telefon veya mail yoluyla yıkanması için siparişini verdiğiniz halılarınız kapınızdan firma personellerimiz tarafından teslim fişi karşılığında alınarak üzerine barkod yapıştırılır, çuvallara konur. Böylece halılarınızın kaybolma ve karışma riski ortadan kalkar.

Firmamıza gelen halılarınıza etiketli pres yöntemiyle yeniden sabit etiket yapıştırılır, ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde temizleneceği ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir.

Halının arkasının su geçirip geçirmediğini, zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını(bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin v.b.) bilmek önemlidir.

Yeni Sistem Toz Alma Makinamız ile halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece yıkama kalitesi artar.

Yeni Sistem Tam Otomatik Halı Yıkama Makinamız ile halılarınız tek tek eşit su ve organik şampuanlarla yıkanır.

Boru Tip Santrifüj Makinamızda halınız tek başına hasar görmeden %95 oranında kurutulur.

Özel Kurutma Alanlarımızda havalandırılır.

Yeni Sistem Hav Alma Makinamız ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır.

Temizlenmiş halılarınız rulo yapılıp hediye verdiğimiz halı hurcuna konularak adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.


Profesyonel Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır ?
Neden Profesyonel Halı Temizliği ?
Halı Sahiplerine Uyarılar ve Bilgilendirme
Halı Sahiplerinin Dikkat Etmesi Gereken Konular
Evcil Hayvan Olan Evlerde Halı Bakımı
SİTEMİZDE GÖRDÜĞÜNÜZ TANITIMLARDA KULLANILAN TAM OTOMATİK MAKİNA RESİMLERİ FİRMAMIZA AİTTİR,
YABANCI SİTE VEYA BROŞÜRLERDEN ALINTI YAPILMAMIŞTIR

Ana Sayfa
| Hakkımızda | Foto Galeri | Faaliyet Alanlarımız | Farkımız | Servis bilgisi | İletişim